Türk Hava Yolları Sefer Numaraları – TK181 ve TK182

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK181 ve TK182

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK181 / THY181 nerenin seferi? TK181/ THY181 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK181/THY181 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK181/THY181 sefer sayılı uçuşu İstanbul Havalimanı – Mexico City – Cancun Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler duraklamalı olarak Boeing 777 ve Boeing 787 Dreamliner tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Mexico City seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Meksika Mexico City – Cancun uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı – Mexico City arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte.  İstanbul Havalimanı – Mexico City arası  yaklaşık 13 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz. (Mexico City – Cancun arası ise yaklaşık 2 saat sürmekte)

TK182 / THY182 nerenin seferi? TK182/ THY182 nolu uçuş nereye gidiyor?

TK182 uçuş kodu ise  İstanbul Havalimanı – Meksika Mexico City – Cancun seferinin dönüş seferini uçuş kodudur.  Yani TK182 sefer sayılı uçuş Meksika Mexico City – Cancun İstanbul Havalimanı seferinin uçuş kodudur.

Cancun –Meksika Mexico City –  İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Cancun – Mexico City – İstanbul Havalimanı seferi uçakla ne kadar  sürüyor?

Bu uçuşun süresi ise yaklaşık olarak 16 saat sürmektedir.

Türk Hava Yolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 69 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV