Türk Hava Yolları Sefer Numaraları – TK198 ve TK199

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK198 ve TK199

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK198 / THY198 nerenin seferi? TK198/ THY198 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK198/THY198 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK198/THY198 sefer sayılı uçuşu İstanbul Havalimanı – Japonya Tokyo Haneda Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Boeing 777 tipi  tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Japonya Tokyo Haneda Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Japonya Tokyo Haneda Havalimanı Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı – Japonya Tokyo Haneda Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Japonya Tokyo Haneda Havalimanı arası  yaklaşık 11 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

İstanbul Havalimanı – Tokyo uçak bileti ne kadar? İstanbul Havalimanı – Tokyo uçak bileti fiyatı? İstanbul Havalimanı – Tokyo uçak bileti fiyat? İstanbul Havalimanı – Tokyo ucuz uçak bileti. İstanbul Havalimanı – Tokyo uçak bileti. İstanbul Havalimanı – Tokyo uçak bileti kaç lira? İstanbul Havalimanı – Tokyo uçak bileti kaç dolar? İstanbul Havalimanı – Tokyo uçak bileti varmı?

TK199/ THY199 nerenin seferi? TK199/ THY199 nolu uçuş nereye gidiyor?

Japonya Tokyo Haneda Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Japonya Tokyo Haneda Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Japonya Tokyo Haneda Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Japonya Tokyo Haneda Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 13 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bu yazı 117 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV