Türk Hava Yolları Sefer Numaraları – TK20 / THY20 – TK21 / THY21

Paylaş
 

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Sırada TK20/THY20  – TK21 / THY21 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK20/THY20 sefer sayılı uçuşu İstanbul Atatürk Havalimanı – Pekin ( Beijing ) seferidir. Bu seferler Boeing 777 tipi uçaklarla yapılmaktadır. Seferde aynı zamanda Air China şirketi ile CA5231 ve CA5232 seferi ile codeshare ( kod paylaşımı ) kapsamında yolcu taşınmakta. İstanbul Atatürk Havalimanı – Pekin seferi uçakla kaç saat sürüyor?

İstanbul Atatürk Havalimanı – Pekin arası uçaklar hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun 8,5 saat olduğunu söyleyebiliriz.

Aynı seferin dönüş sefer numarası ise TK21/ THY21. Peki Pekin – İstanbul Atatürk Havalimanı uçakla kaç saat sürüyor? Gidiş seferine nazaran dönüş seferi daha kısa olmakta. Dönüş seferinin süresi ise 9,5 saat civarında.

Türk Hava Yolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 2240 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV