Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK211

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK211

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK211 / THY211 nerenin seferi? TK211/ THY211/ THY3EG nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK211/THY211 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK211/THY211/THY3EG sefer sayılı uçuşu Antalya Havalimanı – Moskova Vnukovo Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Airbus A321 tipi uçaklarla yapılmakta.

 Antalya Havalimanı – Moskova Vnukovo Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Antalya Havalimanı – Moskova Vnukovo Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Antalya Havalimanı – Moskova Vnukovo Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Antalya Havalimanı – Moskova Vnukovo Havalimanı arası  yaklaşık 4 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK212/ THY212 nerenin seferi? TK212/ THY212 nolu uçuş nereye gidiyor?

Moskova Vnukovo Havalimanı – Antalya Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Moskova Vnukovo Havalimanı – Antalya Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Moskova Vnukovo Havalimanı – Antalya Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Moskova Vnukovo Havalimanı – Antalya Havalimanı arası  yaklaşık 4 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bu yazı 28 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV