Göklerdeyiz Havacılık Sitesi
Türk Hava Yolları Sefer Numaraları – TK254 ve TK255
25 Mayıs 2023
Goklerdeyiz Admin

Türk Hava Yolları Sefer Numaraları – TK254 ve TK255

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK254 ve TK255

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK254 / THY254 nerenin seferi? TK254/ THY254 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK254/THY254 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK254/THY254 sefer sayılı uçuşu İstanbul Havalimanı – Tacikistan Duşanbe ( Tajikistan – Dushanbe ) Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Airbus A330 tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Tacikistan Duşanbe ( Tajikistan – Dushanbe ) Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Tacikistan Duşanbe ( Tajikistan – Dushanbe ) Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı – Tacikistan Duşanbe ( Tajikistan – Dushanbe ) Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – UTacikistan Duşanbe ( Tajikistan – Dushanbe ) Havalimanı arası  yaklaşık 4 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK255/ THY255 nerenin seferi? TK255/ THY255 nolu uçuş nereye gidiyor?

Tacikistan Duşanbe ( Tajikistan – Dushanbe ) Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Tacikistan Duşanbe ( Tajikistan – Dushanbe ) Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Tacikistan Duşanbe ( Tajikistan – Dushanbe ) Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Tacikistan Duşanbe ( Tajikistan – Dushanbe ) Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 5 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bir Yorum Bırak

Facebook Yorumları

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Göklerdeyiz Mobil By Erhan Aydoğdu Namaz Vakitleri -- Ulucan Medya