Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK256 ve TK257

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK256 ve TK257

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK256 / THY256 nerenin seferi? TK256/ THY256 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK256/THY256 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK256/THY256 sefer sayılı uçuşu İstanbul Havalimanı – Türkistan Hazret Sultan Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Boeing 737 tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Türkistan Hazret Sultan Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Türkistan Hazret Sultan Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı – Türkistan Hazret Sultan Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Türkistan Hazret Sultan Havalimanı arası  yaklaşık 4 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK257/ THY257 nerenin seferi? TK257/ THY257 nolu uçuş nereye gidiyor?

Türkistan Hazret Sultan Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Türkistan Hazret Sultan Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Türkistan Hazret Sultan Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Türkistan Hazret Sultan Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 5 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bu yazı 120 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV