Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK269 ve TK270

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK269 ve TK270

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK269 / THY269 / THY48YW nerenin seferi? TK269 / THY269 / THY48YW nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK269 / THY269 / THY48YW sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK266/THY266 sefer sayılı uçuşu İstanbul Havalimanı – Chisinau – Kişinev Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Airbus A321 tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Chisinau – Kişinev Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Chisinau – Kişinev Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı –  Chisinau – Kişinev Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Chisinau – Kişinev Havalimanı arası  yaklaşık 1 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK270/ THY270 / THY3RB nerenin seferi? TK270/ THY270 / THY3RB nolu uçuş nereye gidiyor?

Moldova Chisinau – Kişinev Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Chisinau – Kişinev Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Chisinau – Kişinev Havalimanı– İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte.  Chisinau – Kişinev Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 1 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bu yazı 65 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV