Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK278 ve TK279

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK278 ve TK279

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK278 / THY278 nerenin seferi? TK278 / THY278 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK278 / THY278 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK278 / THY278 sefer sayılı uçuşu İstanbul Havalimanı – Aktau Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Airbus A321 tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Aktau Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Aktau Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı –  Aktau arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Aktau arası  yaklaşık 2 saat 40 dakika civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK279/ THY279 nerenin seferi? TK279/ THY279 nolu uçuş nereye gidiyor?

Aktau Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Aktau Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Aktau  Havalimanı– İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte.  Aktau Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 3 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bu yazı 55 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV