Göklerdeyiz Havacılık Sitesi
Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK314 ve TK315
8 Haziran 2023
Goklerdeyiz Admin

Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK314 ve TK315

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK314 ve TK315

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK314 / THY314 / THY4MJ nerenin seferi? TK314 / THY314 / THY4MJ nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK314 / THY314 / THY4MJ sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK314 / THY314 / THY4MJ sefer sayılı uçuşu İstanbul Havalimanı – Irak Erbil Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Airbus A321  ve Boeing 737 tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Irak Erbil Havalimanı  seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Irak Erbil Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı –  Irak Erbil Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı –  Irak Erbil Havalimanı arası  yaklaşık  2 saat 40 dakika  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK315/ THY315  / THY3YH nerenin seferi? TK315/ THY315  / THY3YH nolu uçuş nereye gidiyor?

  Irak Erbil– İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Irak Erbil Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Irak Erbil Havalimanı– İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte.  Irak Erbil Havalimanı– İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 3 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bir Yorum Bırak

Facebook Yorumları

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Göklerdeyiz Mobil By Erhan Aydoğdu Namaz Vakitleri -- Ulucan Medya