Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK336 ve TK337

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK336 ve TK337

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK336 / THY336 / THY7JL nerenin seferi? TK336 / THY336 / THY7JL nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK336 / THY336 / THY7JL sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK336 / THY336 / THY7JL sefer sayılı uçuşu İstanbul Havalimanı – Azerbaycan Bakü Haydar Aliyev Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Airbus A321 Neo ve Boeing 737 tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Azerbaycan Bakü Haydar Aliyev Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Azerbaycan Bakü Haydar Aliyev Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı –  Azerbaycan Bakü Haydar Aliyev Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı –  Azerbaycan Bakü Haydar Aliyev Havalimanı arası  yaklaşık 3 ,5 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK337 / THY337 / THY4VR nerenin seferi? TK337 / THY337 / THY4VR nolu uçuş nereye gidiyor?

Azerbaycan Bakü Haydar Aliyev Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Azerbaycan Bakü Haydar Aliyev Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Azerbaycan Bakü Haydar Aliyev Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Azerbaycan Bakü Haydar Aliyev Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 3 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bu yazı 87 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV