Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK354 ve TK355

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK354 ve TK355

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK354 / THY354  nerenin seferi? TK354 / THY354 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK354/ THY354 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK354 / THY354 sefer sayılı uçuşu İstanbul Havalimanı – Kazakistan Astana Nursultan Nazarbayev Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Airbus A321 Neo ve Boeing 737 MAX tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Kazakistan Astana Nursultan Nazarbayev Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Kazakistan Astana Nursultan Nazarbayev Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı –  Kazakistan Astana Nursultan Nazarbayev Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı –  Kazakistan Astana Nursultan Nazarbayev Havalimanı arası  yaklaşık 4.5  saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK355/ THY355 nerenin seferi? TK355 / THY355 nolu uçuş nereye gidiyor?

Kazakistan Astana Nursultan Nazarbayev Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Kazakistan Astana Nursultan Nazarbayev Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Kazakistan Astana Nursultan Nazarbayev Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Kazakistan Astana Nursultan Nazarbayev Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 5.5 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bu yazı 83 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV