Türk Hava Yolları Sefer Numaraları – TK37/THY37

Paylaş
 

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız.Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

Sırada TK37/THY37 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK37/THY37 sefer sayılı uçuşu New York John F. Kennedy – İstanbul Atatürk Havalimanı seferiydi. Bu seferler 2 ay önce ( Mart 2018 ) sonlandırıldı ve seferler Boeing 777 tipi uçaklarla yapılmaktaydı. New York – İstanbul Atatürk Havalimanı  seferi uçakla kaç saat sürüyor?

İstanbul New York – Atatürk Havalimanı arası uçaklar hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun 10 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Türk Hava Yolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 1110 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV