Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK378 ve TK379

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK378 ve TK379

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK378 / THY378 / THY7PY  nerenin seferi? TK378 / THY378 / THY7PY  nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK378 / THY378 / THY7PY  sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK378 / THY378 / THY7PY  sefer sayılı uçuşu İstanbul Havalimanı – Gürcistan Tiflis – Tbilisi Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Airbus A321 Neo ve Boeing 737 MAX tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Gürcistan Tiflis – Tbilisi Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Gürcistan Tiflis – Tbilisi Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı –  Gürcistan Tiflis – Tbilisi Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Gürcistan Tiflis – Tbilisi Havalimanı arası  yaklaşık 2 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK379/ THY379 / THY5EZ nerenin seferi? TK379/ THY379 / THY5EZ nolu uçuş nereye gidiyor?

Gürcistan Tiflis – Tbilisi Havalimanı– İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Gürcistan Tiflis – Tbilisi Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Gürcistan Tiflis – Tbilisi Havalimanı– İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Gürcistan Tiflis – Tbilisi Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 2 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bu yazı 86 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV