Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK401 ve TK402

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK401 ve TK402

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK401 / THY401 / THY5HZ  nerenin seferi? TK401 / THY401 / THY5HZ nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK401 / THY401 / THY5HZ sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın  TK401 / THY401 / THY5HZ sefer sayılı uçuşu  İstanbul Havalimanı – Rusya St. Petersburg Pulkovo Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Airbus A321 Neo ve Boeing 737 MAX tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Rusya St. Petersburg Pulkovo Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Rusya St. Petersburg Pulkovo Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı –  Rusya St. Petersburg Pulkovo Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Rusya St. Petersburg Pulkovo Havalimanıı arası  yaklaşık 3.5 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK402/ THY402 / THY3DU nerenin seferi? TK402/ THY402 / THY3DU nolu uçuş nereye gidiyor?

Rusya St. Petersburg Pulkovo Havalimanı– İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Rusya St. Petersburg Pulkovo Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Rusya St. Petersburg Pulkovo Havalimanı– İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Rusya St. Petersburg Pulkovo Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 3.5 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bu yazı 47 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV