Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK413 ve TK414

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK413 ve TK414

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK413 / THY413 / THY1BX nerenin seferi? TK413 / THY413 / THY1BX nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK413 / THY413 / THY1BX sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın  TK413 / THY413 / THY1BX sefer sayılı uçuşu  İstanbul Havalimanı – Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Airbus A330  tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı –  Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı arası  yaklaşık 3.5 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK414/ THY414 / THY4RC nerenin seferi? TK414/ THY414 / THY4RC nolu uçuş nereye gidiyor?

Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 3.5 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bu yazı 118 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV