Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK415 ve TK416

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK415 ve TK416

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK415 / THY415 / THY1VR nerenin seferi? TK415 / THY415 / THY1VR nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK415 / THY415 / THY1VR sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın  TK415 / THY415 / THY1VR sefer sayılı uçuşu  İstanbul Havalimanı – Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Airbus A330  tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı –  Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı arası  yaklaşık 3.5 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK416/ THY416 / THY7CG nerenin seferi? TK416/ THY416 / THY7CG nolu uçuş nereye gidiyor?

Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 3.5 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bu yazı 148 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV