Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK417 ve TK418

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK417 ve TK418

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK417 / THY417 / THY8YM nerenin seferi? TK417 / THY417 / THY8YM nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK417 / THY417 / THY8YM sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın  TK417 / THY417 / THY8YM sefer sayılı uçuşu  İstanbul Havalimanı – Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Airbus A330  tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı –  Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı arası  yaklaşık 3.5 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK418/ THY418 / THY3C nerenin seferi? TK418/ THY418 / THY3C nolu uçuş nereye gidiyor?

Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 3.5 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bu yazı 54 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV