Göklerdeyiz Havacılık Sitesi
Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK419 ve TK420
30 Haziran 2023
Goklerdeyiz Admin

Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK419 ve TK420

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK419 ve TK420

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK419 / THY419 / THY2GL nerenin seferi? TK419 / THY419 / THY2GL nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK419 / THY419 / THY2GL sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın  TK419 / THY419 / THY2GL sefer sayılı uçuşu  İstanbul Havalimanı – Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Airbus A330  tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı –  Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı arası  yaklaşık 3.5 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK420 / THY420 / TH1YB nerenin seferi? TK420 / THY420 / TH1YB nolu uçuş nereye gidiyor?

Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Moskova – Moscow Vnukovo Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 3.5 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bir Yorum Bırak

Facebook Yorumları

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Göklerdeyiz Mobil By Erhan Aydoğdu Namaz Vakitleri -- Ulucan Medya