Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK427 ve TK428

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK427 ve TK428

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK427 / THY427 / THY3CW nerenin seferi? TK427 / THY428 / THY3CW nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK427 / THY427 / THY3CW sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın  TK427 / THY427 / THY3CW sefer sayılı uçuşu  İstanbul Havalimanı – Kazan Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Airbus A321  tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Kazan Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Kazan Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı –  Kazan Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Kazan Havalimanı arası  yaklaşık 4 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

İstanbul Havalimanı – Kazan uçak bileti ne kadar? İstanbul Havalimanı – Kazan uçak bileti fiyatı? İstanbul Havalimanı – Kazan uçak bileti fiyat? İstanbul Havalimanı – Kazan ucuz uçak bileti. İstanbul Havalimanı – Kazan uçak bileti. İstanbul Havalimanı – Kazan uçak bileti kaç lira? İstanbul Havalimanı – Kazan uçak bileti kaç dolar? İstanbul Havalimanı – Kazan uçak bileti varmı?

TK428 / THY428 / TH1TC nerenin seferi? TK428 / THY428 / TH1TC nolu uçuş nereye gidiyor?

Kazan Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Kazan Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Kazan Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Kazan Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 4 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bu yazı 95 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV