Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK439 ve TK440

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK439 ve TK440

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK439 / THY439 nerenin seferi? TK439 / THY439 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK439 / THY439 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın  TK439 / THY439 sefer sayılı uçuşu  İstanbul Havalimanı – Dubrovnik Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Airbus A319 ve  A320  tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Dubrovnik Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Dubrovnik Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı –  Dubrovnik Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Dubrovnik Havalimanı arası  yaklaşık 1.5 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK440/ THY440  nerenin seferi? TK440 / THY440 nolu uçuş nereye gidiyor?

Dubrovnik Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Dubrovnik Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Dubrovnik Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Dubrovnik Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 1.5 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bu yazı 107 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV