Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK525 ve TK526

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK524 ve TK525

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK525 / THY525 nerenin seferi? TK525 / THY525 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK525 / THY525  sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın  TK525 / THY525 sefer sayılı uçuşu  İstanbul Havalimanı – Dar-es-Salaam Julius Nyerere Havalimanı – Lusaka Kenneth Kaunda Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Boeing 737 MAx8  tipi uçaklarla yapılmakta.

Dar-es-Salaam Julius Nyerere Havalimanı – Lusaka Kenneth Kaunda Havaliman seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Dar-es-Salaam Julius Nyerere Havalimanı – Lusaka Kenneth Kaunda Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı –  Dar-es-Salaam Julius Nyerere Havalimanı – Lusaka Kenneth Kaunda Havaliman arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Dar-es-Salaam Julius Nyerere Havalimanı – Lusaka Kenneth Kaunda Havalimanı arası  yaklaşık 9 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK525/ THY525  nerenin seferi? TK525/ THY525  nolu uçuş nereye gidiyor?

Dar-es-Salaam Julius Nyerere Havalimanı – Lusaka Kenneth Kaunda Havaliman – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Dar-es-Salaam Julius Nyerere Havalimanı – Lusaka Kenneth Kaunda Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Dar-es-Salaam Julius Nyerere Havalimanı – Lusaka Kenneth Kaunda Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Dar-es-Salaam Julius Nyerere Havalimanı – Lusaka Kenneth Kaunda Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 9 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bu yazı 115 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV