Göklerdeyiz Havacılık Sitesi
Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK550 ve TK551
16 Temmuz 2023
Goklerdeyiz Admin

Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK550 ve TK551

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK550 ve TK551

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK550 / THY550  nerenin seferi? TK550 / THY550 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK550 / THY550 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın  TK550 / THY550 sefer sayılı uçuşu  İstanbul Havalimanı – Bamako Senou Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Airbus A330  tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Bamako Senou Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Bamako Senou Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı – Bamako Senou Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Bamako Senou Havalimanı arası  yaklaşık 6.5 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK551/ THY551  nerenin seferi? TK551/ THY551 nolu uçuş nereye gidiyor?

Bamako Senou Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Bamako Senou Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Bamako Senou Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Bamako Senou Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 8 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bir Yorum Bırak

Facebook Yorumları

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Göklerdeyiz Mobil By Erhan Aydoğdu