Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK559

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK559

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK559 / THY559 / THY3AC  nerenin seferi? TK559 / THY559 / THY3AC nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK559 / THY559 / THY3AC sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın  TK559 / THY559 / THY3AC sefer sayılı uçuşu  İstanbul Havalimanı – Cotonou Cadjehoun Havalimanı – Abidjan Port Bouet Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Boeing 737 Max8 tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Cotonou Cadjehoun Havalimanı – Abidjan Port Bouet Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Cotonou Cadjehoun Havalimanı – Abidjan Port Bouet Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı – Cotonou Cadjehoun Havalimanı – Abidjan Port Bouet Havalimanı –  İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Cotonou Cadjehoun Havalimanı – Abidjan Port Bouet Havalimanı  – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 7.5 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Türk Hava Yolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 65 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV