Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK597

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK597

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK597/ THY597 nerenin seferi? TK597/ THY597 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK597/ THY597 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın  TK597/ THY597 sefer sayılı uçuşu  İstanbul Havalimanı – Banjul Havalimanı – Nouakchott Oumtounsy Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Airbus A330 tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Banjul Havalimanı – Nouakchott Oumtounsy Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Banjul Havalimanı – Nouakchott Oumtounsy Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı – Banjul Havalimanı – Nouakchott Oumtounsy Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Banjul Havalimanı – Nouakchott Oumtounsy Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 7.5 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Türk Hava Yolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 51 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV