Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK613 ve TK614

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK613 ve TK614

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK613 / THY613 nerenin seferi? TK613 / THY613 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK613 / THY613 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın  TK613 / THY613 sefer sayılı uçuşu  İstanbul Havalimanı – Juba Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Boeing 737 MAX8  tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Juba seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Eritre Asmara Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı –  Juba arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Juba Havalimanı arası  yaklaşık 4.5 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK614 / THY614 nerenin seferi? TK614 / THY614 nolu uçuş nereye gidiyor?

Juba Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Juba Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Juba Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Juba Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 6.5 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

İstanbul – Juba uçak bileti ne kadar? İstanbul – Juba uçak bileti fiyatı? İstanbul – Juba uçak bileti fiyat? İstanbul – Juba ucuz uçak bileti. İstanbul – Juba uçak bileti. İstanbul – Juba uçak bileti kaç lira? İstanbul – Juba uçak bileti kaç dolar? İstanbul – Juba uçak bileti varmı? İstanbul – Juba uçak bileti ne kadar? Juba  – İstanbul uçak bileti fiyatı? Juba – İstanbul uçak bileti fiyat? Juba – İstanbul ucuz uçak bileti. Juba – İstanbul uçak bileti. Juba – İstanbul  uçak bileti kaç lira? Juba – İstanbul uçak bileti kaç dolar? Juba – İstanbul uçak bileti varmı?

Bu yazı 38 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV