Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK659 ve TK660

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK659 ve TK660

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK659 / THY659  nerenin seferi? TK659 / THY659 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK659 / THY659 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın  TK659 / THY659 sefer sayılı uçuşu  İstanbul Havalimanı – Cibuti Djibouti Ambouli Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Boeing 737 tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Cibuti Djibouti Ambouli Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Cibuti Djibouti Ambouli Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı –  Cibuti Djibouti Ambouli Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Cibuti Djibouti Ambouli Havalimanı arası  yaklaşık 3 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK660 / THY660 nerenin seferi? TK660 / THY660 nolu uçuş nereye gidiyor?

Cibuti Djibouti Ambouli Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Cibuti Djibouti Ambouli Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Cibuti Djibouti Ambouli Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Cibuti Djibouti Ambouli Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 3 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

İstanbul – Cibuti uçak bileti ne kadar? İstanbul – Cibuti uçak bileti fiyatı? İstanbul – Cibuti uçak bileti fiyat? İstanbul – Cibuti ucuz uçak bileti. İstanbul – Cibuti uçak bileti. İstanbul – Cibuti uçak bileti kaç lira? İstanbul – Cibuti uçak bileti kaç dolar? İstanbul – Cibuti uçak bileti varmı? İstanbul – Cibuti uçak bileti ne kadar? Cibuti – İstanbul uçak bileti fiyatı? Cibuti – İstanbul uçak bileti fiyat? Cibuti – İstanbul ucuz uçak bileti. Cibuti – İstanbul uçak bileti. Cibuti – İstanbul  uçak bileti kaç lira? Cibuti – İstanbul uçak bileti kaç dolar? Cibuti – İstanbul uçak bileti varmı?

Bu yazı 122 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV