Türk Hava Yolları – Sefer Numaraları TK7 / THY7 – TK8/ THY8

Paylaş
 

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Sırada TK7/THY7 ve TK8/THY8  sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Bakalım TK7/THY7– TK8/THY8 sefer sayılı uçuşlar nereye gidiyormuş?

Türk Hava Yolları‘nın TK7 / THY7 sefer sayılı uçuşu İstanbul Atatürk Havalimanı – Washington seferidir. Bu seferler haftanın her günü geniş gövdeli Airbus A330 tipi uçaklarla yapılmaktadır. İstanbul Atatürk Havalimanı – Washington seferi uçakla kaç saat sürüyor?

İstanbul Atatürk Havalimanı – Washington arası uçuş süresi uçaklar için  hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte ancak uçak model bu süreyi çok etkilememekte. Bu bağlamda ortalama olarak uçuşun 11 saat civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Aynı seferin dönüş sefer numarası ise TK8 / THY8. Peki Washington – İstanbul Atatürk Havalimanı uçakla kaç saat sürüyor? Gidiş seferine nazaran dönüş seferi daha kısa olmakta. Dönüş seferinin süresi ise 10 saat civarında.

Türk Hava Yolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 2544 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV