Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK772 ve TK773

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK772 ve TK773

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK772 / THY772 / THY5YJ nerenin seferi? TK772 / THY772 / THY5YJ nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK772 / THY772 / THY5YJ sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK772 / THY772 / THY5YJ sefer sayılı uçuşu  İstanbul Havalimanı –  Kuwait Kuveyt Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Boeing 777 tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Kuwait Kuveyt Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Kuwait Kuveyt Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor? İstanbul Havalimanı –  Kuwait Kuveyt Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Kuwait Kuveyt Havalimanı arası  yaklaşık 4 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK773 / THY773 / THY4YG nerenin seferi? TK773 / THY773 / THY4YG nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK773 / THY773 / THY4YG sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK773 / THY773 / THY4YG sefer sayılı uçuşu Kuwait Kuveyt Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Boeing 777 tipi uçaklarla yapılmakta.

Kuwait Kuveyt Havalimanı – Kuwait Kuveyt Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Kuwait Kuveyt Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Kuwait Kuveyt Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Kuwait Kuveyt Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 4 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

İstanbul – Kuveyt uçak bileti ne kadar? İstanbul – Kuveyt uçak bileti fiyatı? İstanbul – Kuveyt uçak bileti fiyat? İstanbul – Kuveyt ucuz uçak bileti.  İstanbul – Kuveyt uçak bileti. İstanbul – Kuveyt uçak bileti kaç lira?  İstanbul – Kuveyt uçak bileti kaç dolar? İstanbul – Kuveyt uçak bileti varmı?  İstanbul – Kuveyt plane ticket.  Kuveyt – İstanbul uçak bileti ne kadar? Kuveyt – İstanbul uçak bileti fiyatı? Kuveyt – İstanbul uçak bileti fiyat? Kuveyt – İstanbul ucuz uçak bileti.  Kuveyt – İstanbul uçak bileti. Kuveyt – İstanbul uçak bileti kaç lira? Kuveyt – İstanbul uçak bileti kaç dolar? Kuveyt – İstanbul l uçak bileti varmı? Kuveyt – İstanbul plane ticket.

Bu yazı 121 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV