Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK790 ve TK791

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK790 ve TK791

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK790 / THY790 / THY3XG nerenin seferi? TK790 / THY790 / THY3XG nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK790 / THY790 / THY3XG sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK790 / THY790 / THY3XG sefer sayılı uçuşu  İstanbul Havalimanı –  Tel Aviv Ben Gurion Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Airbus A321 tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Tel Aviv Ben Gurion Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Tel Aviv Ben Gurion Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor? İstanbul Havalimanı –  Tel Aviv Ben Gurion Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Tel Aviv Ben Gurion Havalimanı arası  yaklaşık 4 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK791 / THY791 / THY6CP  nerenin seferi? TK791 / THY791 / THY6CP nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK791 / THY791 / THY6CP sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK791 / THY791 / THY6CP sefer sayılı uçuşu Tel Aviv Ben Gurion Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Airbus A330 ve Boeing 777 tipi uçaklarla yapılmakta.

Tel Aviv Ben Gurion – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Tel Aviv Ben Gurion Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Tel Aviv Ben Gurion Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Tel Aviv Ben Gurion Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 4 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

İstanbul –  Tel Aviv uçak bileti ne kadar? İstanbul –  Tel Aviv uçak bileti fiyatı? İstanbul –  Tel Aviv uçak bileti fiyat? İstanbul –  Tel Aviv ucuz uçak bileti.  İstanbul – Tel Aviv uçak bileti. İstanbul –  Tel Aviv uçak bileti kaç lira?  İstanbul –  Tel Aviv uçak bileti kaç dolar? İstanbul –  Tel Aviv uçak bileti varmı?  İstanbul –  Tel Aviv plane ticket. İstanbul –  Tel Aviv uçağını takip et.  İstanbul –  Tel Aviv uçak takip. İstanbul –  Tel Aviv uçağı nerede? İstanbul – Tel Aviv plane track. Tel Aviv – İstanbul uçak bileti ne kadar? Tel Aviv – İstanbul uçak bileti fiyatı? Tel Aviv – İstanbul uçak bileti fiyat? Tel Aviv – İstanbul ucuz uçak bileti. Tel Aviv – İstanbul uçak bileti. Tel Aviv – İstanbul uçak bileti kaç lira? Tel Aviv – İstanbul uçak bileti kaç dolar? Tel Aviv – İstanbul  uçak bileti varmı? Tel Aviv – İstanbul plane ticket. Tel Aviv – İstanbul uçağını takip et. Tel Aviv – İstanbul uçak takip. Tel Aviv – İstanbul uçağı nerede? Tel Aviv – İstanbul plane track.

Bu yazı 25 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV