Türk Hava Yolları – Sefer Numaraları TK9 / THY9 – TK10 / THY10

Paylaş
 

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Sırada TK9/THY9 ve TK10/THY10  sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Bakalım TK9/THY9– TK10/THY10 sefer sayılı uçuşlar nereye gidiyormuş?

Türk Hava Yolları‘nın TK9/ THY9 sefer sayılı uçuşu İstanbul Atatürk Havalimanı – Los Angeles seferidir. Bu seferler haftanın her günü geniş gövdeli Boeing 777 tipi uçaklarla yapılmaktadır. İstanbul Atatürk Havalimanı – Los Angeles seferi uçakla kaç saat sürüyor?

İstanbul Atatürk Havalimanı – Los Angeles arası uçuş süresi uçaklar için  hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte ancak uçak model bu süreyi çok etkilememekte. Bu bağlamda ortalama olarak uçuşun 13 saat civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Aynı seferin dönüş sefer numarası ise TK10 / THY10. Peki Los Angeles – İstanbul Atatürk Havalimanı uçakla kaç saat sürüyor? Gidiş seferine nazaran dönüş seferi daha kısa olmakta. Dönüş seferinin süresi ise 12 saat civarında.

Türk Hava Yolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 1846 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV