Türk Hava Yolları Sefer Numaraları – TK92 ve TK93

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK92 ve TK93

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK92 / THY92 nerenin seferi? TK92 / THY92 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK92/THY92 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK92/THY92 sefer sayılı uçuşu İstanbul Havalimanı – Cidde ( Jeddah ) seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A321 Neo ve Airbus A330  tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Suudi Arabistan Cidde ( Sadi Arabia Jeddah) seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Cidde uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı – Cidde uçak bileti ne kadar? İstanbul Havalimanı – Cidde uçak bileti fiyatı? İstanbul Havalimanı – Cidde uçak bileti fiyat? İstanbul Havalimanı – Cidde ucuz uçak bileti. İstanbul Havalimanı – Cidde uçak bileti. İstanbul Havalimanı – Cidde uçak bileti kaç lira? İstanbul Havalimanı – Cidde uçak bileti kaç dolar? İstanbul Havalimanı – Cidde uçak bileti varmı?

İstanbul Havalimanı – Cidde arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 3.5 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK93 / THY93 nerenin seferi? TK93 / THY93 nolu uçuş nereye gidiyor?

TK93 uçuş kodu ise İstanbul Havalimanı – Cidde seferinin dönüş seferini uçuş kodudur.  Yani TK93 sefer sayılı uçuş Cidde – İstanbul Havalimanı seferinin uçuş kodudur.

Cidde  – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Cidde  – İstanbul Havalimanı seferi uçakla ne kadar  sürüyor?

Bu uçuşun süresi ise yaklaşık olarak 3.5 saat sürmektedir.

Türk Hava Yolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 197 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV