Türk Havayolları Sefer Numaraları TK346 ve TK347

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK346 ve TK347

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK346 / THY346  nerenin seferi? TK346 / THY346 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK346 / THY346 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK346 / THY346 sefer sayılı uçuşu İstanbul Havalimanı – Kırgızistan Bişkek Manas Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Airbus A321 Neo ve Boeing 737 tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Kırgızistan Bişkek Manas Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Kırgızistan Bişkek Manas Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı –  Kırgızistan Bişkek Manas Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı –  Kırgızistan Bişkek Manas Havalimanı arası  yaklaşık 4.5  saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK347 / THY347 nerenin seferi? TK347 / THY347 nolu uçuş nereye gidiyor?

Kırgızistan Bişkek Manas Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Kırgızistan Bişkek Manas Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Kırgızistan Bişkek Manas Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Kırgızistan Bişkek Manas Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 5.5 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bu yazı 47 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV