Göklerdeyiz Havacılık Sitesi
Uçaklarda Koltuk Planı – Anadolujet Airbus A321 Neo
11 Temmuz 2022
Goklerdeyiz Admin

Uçaklarda Koltuk Planı – Anadolujet Airbus A321 Neo

Filosunda 1 Adet Airbus A321 NEO – Airbus A321-271NX tipi uçak  bulunan Anadolujet  şirketinin A321 Neo uçaklarının koltuk planı ve düzeni  nasıl? Uçuştan önce bilet aldıktan sonra koltuk rezervasyonu ve check-in (çekin) yaparken  yaparken hangi koltuğu seçmeliyim? Anadolujet  şirketi  uçakları koltuk numaraları nasıl?  En iyi ve en konforlu koltuk hangileri? Uçakta cam kenarı koltuk.

Bütün bu sorularınıza yardımcı olması için sizler için küçük bir araştırma yaptım. Öncelikle uçuştan önce hangi şirketin hangi model uçağıyla uçacağımızı bilmek en önemli nokta. Genelde son dakika değişiklikleri hariç uçuşa son 24 saat kala aşağı yukarı uçuşa verilecek uçak modeli belli olmakta. Böylelikle kendiniz için en konforlu koltuğu seçmek için bolca zamanınız olmakta. Kimi şirketlerde koltuk seçmek ücretsizken bazı şirketler koltuk seçmek için ücret isteyebiliyor. Ayrıca örnek olarak konfigürasyondaki C harfi Busines yada benzeri class, Y yada W harfi ise standart yani ekonomi classı  temsil ediyor. Arkalarına gelen sayılar ise yolcu koltuk sayısını belirtmekte.

Filosunda 1 adet Airbus A321 Neo model uçağı  bulunan Anadolujet şirketinin uçaklarının tüm koltuk konfigürasyonu C8Y203. Yani C Business Class Y ise ekonomi sınıfı temsil ediyor.

 

Etiketler:

Bir Yorum Bırak

Facebook Yorumları

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Göklerdeyiz Mobil By Erhan Aydoğdu Namaz Vakitleri -- Ulucan Medya