Pegasus Havayolları’ndan Olayla İlgili Açıklama Yapıldı

Paylaş
 

Pegasus Havayolları’na ait TC-CCK tescilli Sharjah – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seferini yapan uçak pistten çıkmış ve yolcular tahliye edilmişti. TIKLAYINIZ.

Olay sonrasında Pegasus Havayolları’ndan açıklama geldi.

Açıklamada” Sharjah-Sabiha Gökçen seferini yapan PC747 sefer sayılı TC-CCK kuyruk tescilli uçağımız, bugün (7 Ocak 2020) İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra pistten çıkmıştır. Yolcularımızın ve ekibimizin emniyetli şekilde tahliyesi sağlanmıştır.Herhangi bir can kaybı veya yaralanma bulunmamaktadır. Gerekli inceleme başlatılmış olup gelişmeler ile ilgili bilgi verilmeye devam edilecektir.

Saygılarımızla, Pegasus Hava Yolları” ifadeleri kullanıldı.

Ayrıca Sabiha Gökçen Havalimanı pistinin olay nedeni ile kapalı olduğu ive iptal edilen seferlerin olduğu iptal edilen seferlerini biletleri hakkındaki duyuruda ise ”

Sabiha Gökçen Havalimanı pistinin kapalı olması sebebiyle, flypgs.com veya Pegasus Mobil uygulaması üzerinden aldığınız 07.01.2020 uçuş tarihli Sabiha Gökçen Havalimanı kalkışlı ya da varışlı tüm biletleriniz için, iptal ve değişiklik işlemlerini flypgs.com ya da Pegasus Mobil uygulamamızdan ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemleri flypgs.com ‘da “Bilet İşlemlerim”, Pegasus Mobil Uygulamasında “Seyahatlerim” menüsü üzerinden yapabilirsiniz. ” ifadeleri kullanıldı.

Göklerdeyiz.net internet sitesi ve Havacılık Meraklıları Facebook grubu adına Pegasus Havayolları’na, kabin, kokpit ekibine ve yolcularına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Bu yazı 726 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV