Ajet Havayolları – Anadolujet Sefer Numaraları TK7670 ve TK7671

Paylaş
 

Ajet Havayolları – Anadolujet Sefer Numaraları – TK7668 ve TK7669

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK7670 / THY7670 / THY21MR nerenin seferi? TK7670 / THY7670 / THY21MR nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK7670 / THY7670 / THY21MR sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Ajet HavayollarıAnadolujet Hava Yolları‘nın TK7670 / THY7670 / THY21MR sefer sayılı uçuşu İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Paris Charles de Gaulle Havalimanı seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Paris Charles de Gaulle Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Paris Charles de Gaulle Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Paris Charles de Gaulle Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 1 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK7671 /THY7671 / THY5MK nerenin seferi? TK7671 /THY7671 / THY5MK nolu uçuş nereye gidiyor?

TK7671 /THY7671 / THY5MK uçuş kodu ise  Paris Charles de Gaulle Havalimanı  – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seferinin dönüş seferini uçuş kodudur.  Yani TK7671 /THY7671 / THY5MK sefer sayılı uçuş Paris Charles de Gaulle Havalimanı  – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seferinin uçuş kodudur.

Paris Charles de Gaulle Havalimanı  – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Paris Charles de Gaulle Havalimanı  – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seferi uçakla ne kadar  sürüyor?

Bu uçuşun süresi ise yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir.

Ajet Havayolları  – Anadolujet’in diğer seferleri için TIKLAYINIZ

İstanbul Sabiha Gökçen – Paris uçak bileti ne kadar? İstanbul Sabiha Gökçen – Paris uçak bileti fiyatı? İstanbul Sabiha Gökçen – Paris uçak bileti fiyat? İstanbul Sabiha Gökçen – Paris ucuz uçak bileti. İstanbul Sabiha Gökçen – Paris uçak bileti. İstanbul Sabiha Gökçen – Paris uçak bileti kaç lira? İstanbul Sabiha Gökçen – Paris uçak bileti kaç dolar? İstanbul Sabiha Gökçen – Paris uçak bileti varmı? İstanbul Sabiha Gökçen – Paris plane ticket price . Paris – İstanbul Sabiha Gökçen uçak bileti ne kadar? Paris – İstanbul Sabiha Gökçen uçak bileti fiyatı? Paris – İstanbul Sabiha Gökçen uçak bileti fiyat? Paris – İstanbul Sabiha Gökçen ucuz uçak bileti. Paris – İstanbul Sabiha Gökçen uçak bileti. Paris – İstanbul Sabiha Gökçen uçak bileti kaç lira? Paris – İstanbul Sabiha Gökçen uçak bileti kaç dolar? Paris – İstanbul Sabiha Gökçen uçak bileti varmı? Paris – İstanbul Sabiha Gökçen plane ticket price.

Bu yazı 28 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV