Anadolujet’ten Uçuş Kısıtlaması Açıklaması

Paylaş
 

Anadolujet’ten Uçuş Kısıtlaması Açıklaması.

Anadolujet seferlerini durdurdu mu? Anadolujet seferleri iptal mi? Anadolujet’in iptal edilen seferleri hangileri? Anadolujet seferleri ne zamana kadar iptal edildi? İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seferleri iptal mi?

Anadolujet’ten yapılan açıklamada ” Değerli Yolcularımız, Kovid-19 için alınan tedbirler doğrultusunda Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü talimatı ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki tüm yurt içi uçuşlarımız 17 Nisan’a kadar durdurulmuşturAnkara Esenboğa Havalimanı’ndan belirli yerlere uçuşlarımız devam etmektedir. Uçuşlarınızla ilgili güncel bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşmanızı rica ederiz. ” ifadeleri kullanıldı.

İnternet sitesinde yapılan açıklamada :

Koronavirüsü için alınan ilave tedbirler doğrultusunda Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün talimatı ile 29 Mart – 17 Nisan 2020 tarihleri arasında İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleştirilecek tüm yurt içi seferlerimiz durdurulmuştur.

Koronavirüsü için alınan ilave tedbirler doğrultusunda Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün talimatı ile 29 Mart – 17 Nisan 2020 tarihleri arasında yalnızca Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan aşağıdaki tabloda belirtilen 10 şehre sefer gerçekleştirilecektir. ifadeleri kullanıldı.

Anadolujet 29 Mart 2020 – 17 Nisan 2020 tarihleri arasında yapılacak seferleri ise şöyle:

29 Mart – 17 Nisan Tarihleri Arasında Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Gerçekleştirilecek Uçuşlar
Adana, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İzmir, Malatya, Samsun, Trabzon, Van
Bu yazı 669 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV