British Airways’ta Bir Dönemin Sonu

Paylaş
 

Merhabalar Havacılık Meraklıları

İngilizlerin bayrak taşıyıcı havayolu konumundaki Britisih Airways bugünden itibaren kısa mesafeli uçuşlarında  yiyecek ve içecek servisini ücretli yapıyor. Ancak seferlerinde Marks&Spencer ürünleriiel birlikte 20 çeşit yiyecek ve içecek sunacak.  Menüde ücretsiz menüler yerine Marks&Spencer ürünleri ile birlikte ücretli menüler olacak. En ucuz atıştırmalık 2.30 £ çay, kahve, çikolata ve cips olacak.

Şirketin yiyecek ve içecek servisindeki bu değişiklik yaklaşık 5 saatlik olan uçuşlarda, İngiliz Adaları, Avrupa, ve Kuzey Afrika’ya gidiş gelişlerde geçerli olacak. Değişiklikten Business Class yolcuları etkilenmeyecek.  Ödeme metodu olarak ise kredi kartı ve şirketin sadık yolcularının kullandığı para birimi Avios kullanılacak.

British Airways yöentim kurulu başkanı ve CEO’su Alex Cruz tarafından açıklanan bu değişikliğin modeli Vueling Havayolu şirketinden alındı. Kısa mesafeli uçuşlardaki bu değişiklik Heathrow ve Gatwick’ten başlayacak. Yazdan itibaren Londra ve Stansted’ten yapılan uçuşlar izleyecek.

Bu yazı 1099 kere okundu.
Etiketler:
haberler
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV