Freebird Havayolları Sefer Numaraları FH960, FH961, FH962

Paylaş
 

Freebird Hava Yolları – Freebird Airlines Sefer Numaraları FH960, FH961  ve FH962

Freebird Havayolları’nın’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

FH960 / FHY960 nerenin seferi? FH960/ FHY960 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada FH960 / FHY960 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Freebird Havayolları‘nın FH960 / FHY960 sefer sayılı uçuşu Antalya Havalimanı – Al Asad Air Base Hava Üssü Havalimanı seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A320 Neo, Airbus A321 Neo ve Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

Antalya Havalimanı – Al Asad Air Base Hava Üssü Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Antalya Havalimanı – Al Asad Air Base Hava ÜssüHavalimanı seferi uçuş süresi. Antalya Havalimanı – Al Asad Air Base Hava Üssü Havalimanı seferi uçakla ne kadar sürüyor?

Antalya Havalimanı – Al Asad Air Base Hava Üssü Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 1.5 saat dakika civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

FH961 / FHY961 nerenin seferi? FH961 / FHY961 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada FH961 / FHY961 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Freebird Havayolları‘nın FH961 / FHY961 sefer sayılı uçuşu  Al Asad Air Base Hava Üssü Havalimanı – Heraklion Havalimanı seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A320 Neo, Airbus A321 Neo ve Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

Al Asad Air Base Hava Üssü Havalimanı – Heraklion Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Al Asad Air Base Hava Üssü Havalimanı – Heraklion Havalimanı seferi uçuş süresi. Al Asad Air Base Hava Üssü Havalimanı – Heraklion Havalimanı seferi uçakla ne kadar sürüyor?

Al Asad Air Base Hava Üssü Havalimanı – Heraklion Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 1.5 saat dakika civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

FH962 / FHY962 nerenin seferi? FH962 / FHY962 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada FH962 / FHY962 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Freebird Havayolları‘nın FH962 / FHY962 sefer sayılı uçuşu Heraklion Havalimanı – Dusseldorf Düsseldorf Havalimanı seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A320 Neo, Airbus A321 Neo ve Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

Heraklion Havalimanı – Dusseldorf Düsseldorf Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Heraklion Havalimanı – Dusseldorf Düsseldorf Havalimanı seferi uçuş süresi. Heraklion Havalimanı – Dusseldorf Düsseldorf Havalimanı seferi uçakla ne kadar sürüyor?

Heraklion Havalimanı – Dusseldorf Düsseldorf Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 1.5 saat dakika civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Freebird Havayolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Antalya – Al Asad – Heraklion – Düsseldorf Dusseldorf uçak bileti ne kadar?

Antalya – Al Asad – Heraklion – Düsseldorf Dusseldorf uçak bileti fiyatı?

Antalya – Al Asad – Heraklion – Düsseldorf Dusseldorf uçak bileti fiyat?

Antalya – Al Asad – Heraklion – Düsseldorf Dusseldorf plane ticket price.

Antalya – Al Asad – Heraklion – Düsseldorf Dusseldorf ucuz uçak bileti.

Antalya – Al Asad – Heraklion – Düsseldorf Dusseldorf uçak bileti.

Antalya – Al Asad – Heraklion – Düsseldorf Dusseldorf uçak bileti kaç lira?

Antalya – Al Asad – Heraklion – Düsseldorf Dusseldorf uçak bileti kaç dolar?

Antalya – Al Asad – Heraklion – Düsseldorf Dusseldorf uçak bileti varmı?

Antalya – Al Asad – Heraklion – Düsseldorf Dusseldorf uçağı ne zaman inecek?

Antalya – Al Asad – Heraklion – Düsseldorf Dusseldorf uçağı ne zaman indi?.

Antalya – Al Asad – Heraklion – Düsseldorf Dusseldorf uçağı indi mi?

Antalya – Al Asad – Heraklion – Düsseldorf Dusseldorf uçağı iniş saati

Antalya – Al Asad – Heraklion – Düsseldorf Dusseldorf plane landing. 

Antalya – Al Asad – Heraklion – Düsseldorf Dusseldorf  plane ticket. 

Antalya – Al Asad – Heraklion – Düsseldorf Dusseldorf uçak seferi iptal mi?

Antalya – Al Asad – Heraklion – Düsseldorf Dusseldorf uçuş süresi.

Bu yazı 14 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV