Göklerdeyiz Havacılık Sitesi
Havayolu Şirketlerinden Ek Seferler ve Bilet Fiyatları
16 Ağustos 2018
Goklerdeyiz Admin

Havayolu Şirketlerinden Ek Seferler ve Bilet Fiyatları

9 günlük bayram tatilinde ek uçak seferleri varmı? Türk Hava Yolları ve diğer havayolu şirketleri 9 günlük Kurban Bayramı tatilinde ek sefer düzenleyecekler mi? 9 günlük bayram tatilinde uçak bileti fiyatları nasıl olacak?

Türk Hava Yolları 9 günlük bayram tatilinde 164 ek sefer gerçekleştireceğini duyurdu.

Türk Hava Yolları 17 Ağustos 2018 günü mesai bitimiyle başlayacak ve 9 gün sürecek bayram tatili nedeniyle 164 ek sefer düzenleyecek. Uçuşlarını yolcularının beklentilerini karşılayacak bir planlamayla icra eden bayrak taşıyıcı bayramda oluşabilecek ulaşım yoğunluğuna yurtiçinde 150 yurtdışında ise 14 ek sefer ile çözüm sağlayacak.

Türk Hava Yolları’nın ek sefer düzenleyeceği şehirler ve sefer sayıları ise şöyle belirtildi.

PARKUR SEFER SAYISI
Antalya 49
Bodrum 51
Dalaman 35
Trabzon 15
Beyrut 8
Cenevre 2
Podgorica 4

Pegasus, Anadolujet, Onur Air, Atlasglobal, Sun Expres gibi şirketlerin henüz ek sefer düzenleyip düzenlemeyecekleri belli değil. Ancak elimize öyle bir bilgi ulaştığında onları da sizlerle bu sayfada paylaşacağız.

Pegasus 128 ek sefer düzenleyecek

Pegasus Hava Yolları da uzun Kurban Bayramı ve sonrasında gelen 30 Ağustos nedeniyle tatillerini birleştiren misafirlerine ek seferleriyle destek olacak.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Pegasus, 17 Ağustos-3 Eylül döneminde yurt içinde 108 ve Kıbrıs’a 20 olmak üzere toplam 128 ek sefer düzenleyecek.

Yurt içinde, İstanbul Sabiha Gökçen’den Adana, Dalaman, Bodrum, Antalya, Hatay hatları başta olmak üzere 108 ek sefer gerçekleştirilecek.

Pegasus, Kıbrıs Ercan Havalimanı’ndan ise İstanbul Sabiha Gökçen, Adana, Hatay, İzmir, Gaziantep ve Ankara’ya ek seferler düzenleyecek.

Onur Air 39 ek sefer planlıyor

Onur Air de bayram tatili için seferlerini arttırdı. Şirket, bayram döneminde yoğun talebi karşılamak için Antalya, Bodrum, Gaziantep, Malatya, Samsun ve Trabzon’a 39 ek sefer koymayı planlıyor.

 

Gelelim 9 günlük Kurban Bayramı’nda uçak bileti fiyatlarına.

İstanbul – Antalya  uçak bileti fiyatları sadece gidiş en ucuz 171 en pahalı 666 TL arasında. Bu uçuşlar Anadolujet ve Türk Hava Yolları’na ait

İstanbul’dan İzmir’e en ucuz sadece gidiş bilet fiyatı ise 168 – 561  TL aralığında. Biletler Anadolujet ve Türk Hava Yolları’na ait.

İstanbul’dan Milas Bodrum Havalimanı için  sadece gidiş en ucuz bilet tam 163  – 666 TL arasında. Yine biletler THY ile Anadolujet’e ait.

İstanbul – Dalaman sadece gidiş  bilet fiyatları ise 173 ile 666 TL aralığında ve yine Anadolujet ile Türk Hava Yolları’na ait.

(Bilet fiyatları 9 günlük bayram tatili süresindeki rastgele bir günden seçilmiş olup biletin alınacağı gün, tarih ve saatlerde değişiklik gösterebilir. Görülen değişikliklerden sitemiz sorumlu değildir.)

 

Bir Yorum Bırak

Facebook Yorumları

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Göklerdeyiz Mobil By Erhan Aydoğdu Namaz Vakitleri -- Ulucan Medya