İstanbul’a İnemediler. Çevre Meydanlara Yöneldiler

Paylaş
 

Dün gece (27.06.2018) İstanbul ve çevresinde etkili olan sağanak yağış ve olumsuz hava koşulları yüzünden çoğu uçak havada turladı. Yakıtı kritik seviyeye düşenler ise İstanbul Atatürk Havalimanı yerine Tekirdağ – Çorlu, Yenişehir, İzmir, Ankara gibi meydanlara yöneldi.

Hava şartlarının düzelmesinin ardından başka meydanlara yönlendirilen ( divert ) uçaklar daha sonra İstanbyul Atatürk Havalimanı’na dönerek seferlerini tamamladılar.

Tekirdağ – Çorlu Havalimanı’na inen TK146 sefer sayılı Moskova – İstanbul seferini yapan TC-LOG tescilli Airbus 330-343 tipi uçağın radar görüntüsü.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na inen 8Q127 sefer sayılı Bodrum – İstanbul seferini yapan TC-OBU tescilli Airbus 320-232 tipi uçağın radar görüntüsü.

Bursa – Yenişehir Havalimanı’na inen TK1860 sefer sayılı Madrid – İstanbul seferini yapan TC-LOE tescilli Airbus 330-343 tipi uçağın radar görüntüsü.

Ankara – Esenboğa Havalimanı’na inen TK1876 sefer sayılı Milano- İstanbul seferini yapan TC-JIN tescilli Airbus 330-203 tipi uçağın radar görüntüsü.

O anların görüntüsünü sizler çin haber yapmış ve aşağıdaki yazımızda paylaşmıştık. İşte o anlar:

Video – Atatürk Havalimanı’nda Yağmur Ve Dolu Yağışı Etkili Oluyor

Bu yazı 851 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV