Pandemi Sürecini Fırsata Çevirdi

Paylaş
 

Pandemi Sürecini Fırsata Çevirdi.

Aynı zamanda bir havayolu pilotu olan Adnan Şahin Bursa – İznik’te kendi ürettiği sağlıklı ve organik ürünlerin pazarlamasını da yapmakta. Kendi üretimleri olan Zeytin Yağı, çeşitli sirke, bal, aromatik yağlar, sabun gibi ürünlerin satışını yapan Adnan Şahin bu yaptıklarını bizlerle paylaştı.

Kendi anlatımıyla:

“2004 Yılında Bursa İznik’ten bereketin sembolü bir zeytin bahçesine müşteri olmakla başladı hikayemiz. Doğal ürün yapma sevdamız…

Zeytin,zeytinyağ,kantaron yağı ,doğal sabun,bal derken uzadı gitti. Hic bilmedigim, öğrenme çabalarım ile beraber doğal ürün yapmaya baslamis oldum.Dogal urunun dezavantaji, katki ve uzun omurluluk vasfi olmadigindan , saklanip korunmasi , zahmet icerdiginden, fazla miktar urunumuz ilk başlarda bozuldu , ogrenme safhaları zarar ziyan aşamaları, zahmeti derken baktim ki yillarca emekle belli bir kalite ve bilgi birikimine eristik. Yetiştirdiğimiz tüm ürünlerde doğallığı ön plana alırken bir yandanda geleneksel ve unutulmaya yüz tutmuş metodları gün yüzüne çıkarmaya çalıştık.

Bursa’nın İznik ilçesi Eski Ustalar İle çalıştık, Fıçı imalatcısı İsmail Ustaya tarihi meşe fıçısı yaptırdık. Zeytinci Liva Katı Usta gibi duayenlerle meşe fıçısında Zeytin, Zeytinyağ, Kantaron yağı,Bal, Sirke yapmayı öğrendik ve ürettik. Hatay’dan Gurme Ünal Kahraman Ustayla, zeytinin prensesi Halhalı Kırmayı kül suyunda incir yaprağıyla probiyotik üretip müşterilrimizin beğenisine sunduk.Doğal bir kostik olan odun külünden,doğal, boyasız, parfümsüz sabun geliştirdik.

Pandemi patlak verip uçaklar yere inince bizde krizi fırsata çevirip Covid—19 da etkili olduğu söylenen 32 Ay meşe fıçısında dinlendirilmiş Alıç,Ballı Güz Elması,Ballı Yaban Elması,Üzüm gibi yabani meyvelerden 1 cc bile su koymadan,meyve özünden oluşan %100 doğal PROBİYOTİK FERMENTE SİRKEMİZİ çıkardık.

İşimizde dost ve arkadaş olarak gördüğümüz müşterilerimize doğal,katkısız,koruyucusuz, naturel ürün yapmanın gururunu yaşıyoruz.Bizleri evinin en özel yeri olan mutfaklarında misafir edip,bizlere güvenip değer veren müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.Sizleri sağlıklı görmek bizleri mutlu eder.”

Adnan Şahin’in imal edip pazarlamasını yaptığı  organik ürünlerin bulunduğu Zeytin Bahçesinden isimli  siteyi ziyaret etmek isterseniz:

https://www.zeytinbahcesinden.com/

Bu yazı 931 kere okundu.
Etiketler:
haberler
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

5 adet yorum var.

 1. Hülya İnanç dedi ki:

  Kaptanımızın ürünlerinden çok memnun kaldık kendisine çok teşekkür ediyoruz sağlıklı ve emin bir şekilde ürünlerini kullanıyoruz…

 2. Hülya inanç dedi ki:

  Ürünlerden çok memnunuz biter bitmez tekrarını rica ediyoruz.

 3. Nilgün Hürdoğar dedi ki:

  Adnan kaptanının ürünlerini hiç sorgulamadan gözü kapalı alabilirsiniz.. Bugüne kadar sipariş edipte pişman olduğum tek bir şey olmadı. 🥰
  Hepsi birbirinden doğal ve lezzetli.. Bizleri de bu lezzetlerden mahrum bırakmaması adına başarılarının daim olmasını diliyorum..

 4. Numan Manka dedi ki:

  Uzun yıllar zeytini ve zeytinyağımı Adnan Şahinden alıyorum. Kalitesi hiç değişmedi. Aileme kaliteli ve güvenilir ürünler yedirmenin huzurunu yaşıyorum. Çok teşekkürler Adnan kaptan.

 5. Meltem Yapıcı dedi ki:

  Hepsi birbirinden güzel lezzetli ürünler şifa kaynağı aromatik yağlar özünden imal edilmiş mis kokulu sabunları tavsiye ediyorum. Bu ürünleri bizlere sunduğun için teşekkürler kaptan👨‍✈️

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV