Pegasus Havayolları Sefer Numaraları PC144 ve PC145

Paylaş
 

Pegasus Hava Yolları  Sefer Numaraları  PC144 ve PC145

Pegasus Havayolları’nın’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

PC144/PGT144/PGT51T nerenin seferi? PC144/PGT144/PGT51T nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada PC144/PGT144/PGT51T  sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Pegasus Havayolları‘nın PC144 /PGT144/PGT51T  sefer sayılı uçuşu İstanbul Sabiha Gökçen  Havalimanı –  Antalya Havalimanı seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A320 Neo ve Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Sabiha Gökçen  Havalimanı – Antalya Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Sabiha Gökçen  Havalimanı – Antalya Havalimanı seferi uçuş süresi. İstanbul Sabiha Gökçen  Havalimanı – Antalya Havalimanı seferi uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Sabiha Gökçen  Havalimanı –  Antalya Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 1saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

PC145 /PGT145 /PGT6FU nerenin seferi? PC145 /PGT145/ PGT6FU nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada PC145/PGT145/PGT6FU sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Pegasus Havayolları‘nın PC145/PGT145/PGT6FU sefer sayılı uçuşu Antalya Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen  Havalimanı  seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A320 Neo ve Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

Antalya Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen  Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Antalya Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen  Havalimanı seferi uçuş süresi. Antalya Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen  Havalimanı seferi uçakla ne kadar sürüyor?

Antalya Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen  Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 1.5 saat dakika civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Pegasus Havayolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

İstanbul Sabiha Gökçen – Antalya uçak bileti ne kadar? İstanbul Sabiha Gökçen – Antalya uçak bileti fiyatı? İstanbul Sabiha Gökçen – Antalya uçak bileti fiyat? İstanbul Sabiha Gökçen – Antalya ucuz uçak bileti. İstanbul Sabiha Gökçen – Antalya uçak bileti. İstanbul Sabiha Gökçen – Antalya uçak bileti kaç lira? İstanbul Sabiha Gökçen – Antalya uçak bileti kaç dolar? İstanbul Sabiha Gökçen – Antalya uçak bileti varmı? Antalya – İstanbul Sabiha Gökçen  uçak bileti ne kadar? Antalya – İstanbul Sabiha Gökçen  uçak bileti fiyatı? Antalya – İstanbul Sabiha Gökçen uçak bileti fiyat? Antalya – İstanbul Sabiha Gökçen  ucuz uçak bileti. Antalya – İstanbul Sabiha Gökçen  uçak bileti. Antalya – İstanbul Sabiha Gökçen uçak bileti kaç lira? Antalya– İstanbul Sabiha Gökçen uçak bileti kaç dolar? Antalya – İstanbul Sabiha Gökçen  uçak bileti varmı?

Bu yazı 75 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV