Göklerdeyiz Havacılık Sitesi
Pegasus Havayolları Sefer Numaraları – PC36
15 Mayıs 2023
Goklerdeyiz Admin

Pegasus Havayolları Sefer Numaraları – PC36

Pegasus Hava Yolları  Sefer Numaraları – PC36

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

PC36/PGT36 nerenin seferi? PC36/PGT36 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada PC36/PGT36 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Pegasus Havayolları‘nın PC36/PGT36 sefer sayılı uçuşu  Antalya Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A320 Neo ve Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

Antalya Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Antalya Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seferi uçuş süresi. Antalya Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seferi uçakla ne kadar sürüyor?

Antalya Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 1 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Pegasus Havayolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bir Yorum Bırak

Facebook Yorumları

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Göklerdeyiz Mobil By Erhan Aydoğdu Namaz Vakitleri -- Ulucan Medya