Pegasus Havayolları Sefer Numaraları PC43

Paylaş
 

Pegasus Hava Yolları  Sefer Numaraları – PC43

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

PC43/PGT43 nerenin seferi? PC43/PGT43 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada PC43/PGT43 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Pegasus Havayolları‘nın PC43/PGT43 sefer sayılı uçuşu İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – İzmir Adnan Menderes Havalimanı seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A320 Neo ve Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – İzmir Adnan Menderes Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – İzmir Adnan Menderes Havalimanı seferi uçuş süresi. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – İzmir Adnan Menderes Havalimanı seferi uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – İzmir Adnan Menderes Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 1 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Pegasus Havayolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 73 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV