Pegasus Havayolları Sefer Numaraları PC56

Paylaş
 

Pegasus Hava Yolları  Sefer Numaraları – PC56

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

PC56/PGT56 nerenin seferi? PC56/PGT56 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada PC56/PGT56 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Pegasus Havayolları‘nın PC56/PGT56 sefer sayılı uçuşu Samsun Çarşamba Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı  seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A320 Neo ve Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

Samsun Çarşamba Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Samsun Çarşamba Havalimanı -İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı  seferi uçuş süresi.Samsun Çarşamba Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seferi uçakla ne kadar sürüyor?

Samsun Çarşamba Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı  arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 1 saat 20 dakika civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Pegasus Havayolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 109 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV