Pegasus Havayolları Sefer Numaraları PC91

Paylaş
 

Pegasus Hava Yolları  Sefer Numaraları – PC91

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

PC91/PGT91 nerenin seferi? PC91/PGT91 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada PC91/PGT91 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Pegasus Havayolları‘nın PC91/PGT91 sefer sayılı uçuşu Hamburg Finkenwerder –   İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı  seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A320 ve Airbus A321 Neo tipi uçaklarla yapılmakta. Bu sefer şirktin uçaklarının tgenel olarak teslimat uçuşlarının uçuş kodu olarak biliniyor.

Hamburg Finkenwerder –   İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı  seferi uçakla kaç saat sürüyor? Hamburg Finkenwerder –   İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı  seferi uçuş süresi. Hamburg Finkenwerder –   İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı  seferi uçakla ne kadar sürüyor?

Hamburg Finkenwerder –   İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı  arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 3 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Pegasus Havayolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 194 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV