Pegasus’un Bayan Pilotu Dünyaca Ünlü Gazeteye Konu Oldu

Paylaş
 

Merhabalar Havacılık Merakılıları

Ülkemiz havayolu şirketlerinden biri olan Pegasus Havayolları’nın bayan pilotu Eser Aksan Erdoğan dünyaca ünlü ingiliz gazetesi Mirror’a konu oldu.

Gazetenin geniş yer verdiği 31 yaşındaki bayan pilotun sosyal medya hesabındaki hayran kitlesinden ve fotoğraflarının olduğu mekanlar hakkında bilgiler verilmiş. Hollanda doğumlu olan Erdoğan’ın görevlerinden arta kalan zamanlarda yapmış olduğu tatil fotoğraflarını paylaşan gazete bayan pilotun ziyaret ettiği ülkelerden ve hayatından kesitler sunmuş. Tanzanya’dan egzotik ülkelere, Kuzey ışıklarının olduğu ülkelerden, bayanların araba kullanmasının yasak olduğu Suudi Arabistan’a tüm personeli bayan olarak uçmasına kadar  değişik ve ilginç anıları olan Erdoğan sosyal medya hesabında 28.000 kişiyi bir artaya toplamış. Üç yıllık meslek hayatında bu kadar çok hayran kitlesi edinen bayan pilot paylaştıkları ile diğer bayanlarında ilham alarak erkek egemenliği olan meslekleri kadınlarında yapabileceğini vurgulamış.

Eşide kendisi gibi pilot olan bayan Erdoğan 50 den fazla ülkeyi ziyaret ettiğini ve daha önceleri pilot olmadan F-16 pilotu olmanın hayalini kurduğunu belirtmiş.

http://www.mirror.co.uk/news/world-news/glamorous-airline-pilot-becomes-instagram-9608829

Bu yazı 5333 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV