Türk Hava Yolları Sefer Numaraları – TK187 ve TK188

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK187 ve TK188

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK187 / THY187 nerenin seferi? TK187/ THY187 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK187/THY187 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK187/THY187 sefer sayılı uçuşu İstanbul Havalimanı – Washington Dulles Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler olarak Airbus A350 ve Aribus A330 tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Washington Dulles Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Washington Dulles Havalimanı Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı – Washington Dulles Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Washington Dulles Havalimanı arası  yaklaşık 10.5 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

İstanbul Havalimanı – Washington uçak bileti ne kadar? İstanbul Havalimanı – Washington uçak bileti fiyatı? İstanbul Havalimanı – Washington uçak bileti fiyat? İstanbul Havalimanı – Washington ucuz uçak bileti. İstanbul Havalimanı – Washington uçak bileti. İstanbul Havalimanı – Washington uçak bileti kaç lira? İstanbul Havalimanı – Washington uçak bileti kaç dolar? İstanbul Havalimanı – Washington uçak bileti varmı?

TK188 / THY188 nerenin seferi? TK188/ THY188 nolu uçuş nereye gidiyor?

Washington Dulles HavalimanıHavalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Washington Dulles Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Washington Dulles Havalimanı– İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Washington Dulles Havalimanı– İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 9.5 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bu yazı 129 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV