Türk Hava Yolları Sefer Numaraları – TK24/THY24 – TK25/ THY25

Paylaş
 

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Sırada TK24/THY24 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK24/THY24 sefer sayılı uçuşu İstanbul Atatürk Havalimanı – Taipei seferidir. Bu seferler Boeing 777 tipi uçaklarla yapılmaktadır. Seferde aynı zamanda EVA Air şirketinin BR2079 ve  BR2080 seferlerinin yolcuları da codeshare ( kod paylaşımı ) kapsamında taşınmakta.  İstanbul Atatürk Havalimanı – Taipei seferi uçakla kaç saat sürüyor?

İstanbul Atatürk Havalimanı – Taipei arası uçaklar hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun 10,5 ile 11 saat arasında olduğunu söyleyebiliriz.

Seferin dönüş sefer numarası ise TK25/THY 25. Peki dönüş seferi olan TK25/THY25 sefer sayılı Taipei – İstanbul Atatürk Havalimanı arası uçakla kaç saat sürmekte? Taipei – İstanbul arası uçakla yaklaşım 11.5 – 12 saat arası sürmekte.

Türk Hava Yolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 1987 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV