Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK271 ve TK272

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK271 ve TK272

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK271 / THY271 / THY5QH nerenin seferi? TK271 / THY271 / THY5QH nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK271 / THY271 / THY5QH sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK271 / THY271 / THY5QH sefer sayılı uçuşu İstanbul Havalimanı – Chisinau – Kişinev Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Airbus A321 tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Chisinau – Kişinev Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Chisinau – Kişinev Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı –  Chisinau – Kişinev Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Chisinau – Kişinev Havalimanı arası  yaklaşık 1 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK272/ THY272 / THY9GT nerenin seferi? TK272/ THY272 / THY9GT nolu uçuş nereye gidiyor?

Moldova Chisinau – Kişinev Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Chisinau – Kişinev Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Chisinau – Kişinev Havalimanı– İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte.  Chisinau – Kişinev Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 1 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bu yazı 191 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV